Näytteilleasettajat

A

Ahlströmin ruukit, Kauttuan Klubi (C16): www.ahlstrominruukit.fi

Alasatakunta (C1-2): alasatakunta.fi

Asuntomessut Porissa 2018: asuntomessut.fi

Autoliitto, Euran osasto (C6): www.autoliitto.fi/paikallisosastot/euran-osasto

B

Biolan Ekoasuminen Oy (Ulkoalue, I3): biolan.fi/ekoasuminen

D

Data Group Säkylä / Säkylän Tietotekniikka (B12-13): sakyla.datagroup.fi

E

Elega (C3-C5): elega.fi

Elisa Oyj (Ulkoalue, I1): elisa.fi

Eläkeliiton Euran yhdistys ry (C17): http://satakunta.elakeliitto.fi/yhdistykset/eura/e...

Euran Erikoispaperit Oy (A16): eepoy.fi

Euran helluntaiseurakunta (I1, ulkoalue): www.euranhelluntaiseurakunta.fi

Euran Kunnon Koti Oy (J4, ulkoalue): www.eurankunnonkoti.fi

Euran kunta (B9, B20): eura.fi

Euran Lasi (Ulkoalue, I2): euranlasi.fi

Euran Osuuspankki (A24)

Euran Pallo (A33): www.euranpallo.fi

Euran Pelastakaa Lapset ry (Pöytä 2): http://eura.pelastakaalapset.fi/

Euran Pirtti (Pöytä 3):www.euranpirtti.net

Euran Putki ja LVI-palvelu Ay ( B8, B19): www.euraputki.fi

Euran Raiku ry (C7-9,C22-24): euranraiku.fi

Euran Raiku ry / Petanquejaosto: www.euranraiku.fi/joukkue2349

Euran Rakennustarvike (A5-6): euranrakennustarvike.fi

Euran seurakunta (A22): www.euranseurakunta.fi

Euran Sotaveteraanit ry (C28): http://satakunnansvp.wixsite.com/ssvp

Euran VPK (Ulkoalue)

Euran Yrittäjät ry (A21): kotisivut

F

Fysio Siru (A29): fysiosiru.fi

Forever Business Owner / Päivi Honkala (Pöytä 4): myaloevera.fi/paivihonkala/fi/start/

H

Hanakat (B8, B19): hanakat.fi

Harkun kunta (B10): www.harku.ee

Honkilahden Osuuspankki (A24)

Huittisten Säästöpankki (C30): www.saastopankki.fi/pankki/huittisten-saast...

Huonekalujen Entisöinti Harri Turunen (A19): www.harriturunen.fi

I

Ideal-Keittiöt (A18): ideal-keittiot.fi

J

JS LVI Urakointi Oy (B21)

JOKIohjelma (J5): www.jokiohjelma.fi

K

Kauttuan Tehtaiden VPK (Ulkoalue)

KiroKulma (A17): kirokulma.fi, Facebook.com/KiroKulma

KirppisCafé Kirputon (A26): www.kirputon.fi

Kiukaisten Autopelti ja Hinaus J. Mattila (Ulkoalue, G5): www.kiukaistenautopelti.fi

Kodinkonehuolto Soini Ky (A31): www.kodinkonesoini.fi

Kokemäen Turvallisuuspalvelu (B4): www.turvapalvelu.fi

KollanPojat Oy (A2-4): kollanpojat.fi

Köyliön Osuuspankki (A24)

Köyliön-Säkylän Sähkö Oy (B5): www.kssoy.fi

L

Lapin apteekki/ Hinnerjoen palvelupiste (Pöytä 13): www.lapinapteekki.fi

Lapin Patolampiteatteri (C29): www.patolampiteatteri.fi

Leader Pyhäjärviseutu (B22): pyhajarviseutu.fi

Lions Club Eura (A23)

Lions Club Eura MuiNaiset (A23)

Lions Club Eura Pyhäjärvi (A23)

Lions Club Honkilahti (A23)

Lions Club Kiukainen (A23)

Loimi-Hämeen Jätehuolto Oy (A7): lhj.fi

LähiTapiola Lännen (B3): https://www.lahitapiola.fi/tietoa-lahitapiolasta/y...

Länsi-Euran kyläyhdistys (Pöytä 11): facebook.com/lansieura

Länsi-Suomen Puukuitueriste / Lämpövilla Suomi Oy (A30): www.lampovilla.fi

M

Makeistamo Katila Oy (Tuotetori, U10): www.makeistamo.fi

Manderoos Marja-Leena (Tuotetori, U12)

Markkinointi Jari Nummela (Ulkoalue, D1): mjn.fi

Matukka Oy Ltd (Pöytä 12)

MaVi-Kaluste Oy (Ulkoalue, G4): mavi-kaluste.fi

MenoMix Oy (Ulkoalue, D2)

Mihelmi (Pöydät 8 ja 9): https://www.holvi.com/shop/mihelmi/

Mäki Tytti (Tuotetori, U12)

O

Onninen Oy (B8,B19): onninen.com

Osuuskauppa Keula (B1-2): https://www.s-kanava.fi/web/keula/etusivu

Osuuspankki (Eura, Köyliö, Honkilahti,Säkylä) (A24): op.fi

P

Paneliankosken Voima Oy (A8): www.paneliankoskenvoima.fi

Pienkone M. Äärilä Oy (Ulkoalue, D3): www.pienkoneaarila.fi

PlusTerveys Euran Hammas (A1): www.plusterveys.fi

ProAgria Länsi-Suomi (B11): lansi-suomi.proagria.fi

Pyhäjärven suojeluohjelma (J5); www.pyhajarvensuojelu.net

Pyhäjärvi-instituutti (I4): www.pyhajarvi-instituutti.fi

Pyhäjärviseudun Perhokalastajat ry (Pöytä 1): pjpk.info

Pyhäjärviteatteri (A25): www.pyhajarviteatteri.fi

S

Sataedu (C15): http://www.sataedu.fi/

Satakunnnan Pelastuslaitos (Ulkoalue):www.satapelastus.fi

Satakuntaliitto (A20): satakuntaliitto.fi

Sataravi (A15): www.sataravi.fi

Sieravuori (B16-17): sieravuori.fi

Sikses Parasta -hanke (Toriteltta U1-U4): www.siksesparasta.fi

Skaala Oy (A28): www.skaala.com

SPR Satakunnan piiri (Ulkoalue, F2): https://rednet.punainenristi.fi/satakunnanpiiri

Suomen Terveysmaailma Oy (C12-13): www.terveysmaailma.fi

Suomen Tiimi-Ikkuna Oy (Ulkoalue, H7): www.tiimi-ikkuna.fi

Säkylän kunta (A32): www.sakyla.fi

Säkylän Osuuspankki (A24)

Säkylän Urheiluautoilijat ry ( H1, ulkoalue): www.sakua.fi

T

Tivoli Laine (Tivolialue)

Tmi Anna-Liisa Virtanen (Pöytä 2)

Tmi Pasi Hallikas

Tuomisen tila/ its. ihonhoitokonsultti Merja Peltonen (Pöytä 10): www.facebook.com/tuomisen.tila

Tupperware Arja Kuusela (A27)

U

Unelmaneliöt (Pöytä 6): www.unelmaneliot.fi, Facebook: Unelmaneliot

V

Vammaisneuvosto, Eura-Säkylä-Köyliö (C14)

Vapaaehtoinen pelastuspalvelu (Ulkoalue, F2): vapepa.fi

Varastokaluste.com (B14-15): www.varastokaluste.com

Varma Vesikatto Oy (B18): varmavesikatto.fi

Visit Pyhäjärviseutu (B22): visitpyhajarviseutu.fi

W

Www.Naturalelements.fi (Tuotetori, U11): Www.Naturalelements.fi

Y

Yrttipaja (Tuotetori, U9): www.yrttipaja.fi