Näytteilleasettajat

A

Alasatakunta (C1-2): alasatakunta.fi

Aulis Haikonen (A10): kotisivu

D

Data Group Säkylä / Säkylän Tietotekniikka (B12-13): sakyla.datagroup.fi

E

Eläkeliiton Euran yhdistys ry (C17): http://satakunta.elakeliitto.fi/yhdistykset/eura/e...

Euran Erikoispaperit Oy (C29): eepoy.fi

Euran helluntaiseurakunta (I1, ulkoalue): www.euranhelluntaiseurakunta.fi

Euran kunta (B9, B20): eura.fi

Euran Osuuspankki (A24)

Euran Pirtti (Pöytä 3):www.euranpirtti.net

Euran Raiku ry (B8,B19): euranraiku.fi

Euran Rakennustarvike (A5-6): euranrakennustarvike.fi

Euran Yrittäjät ry (A21): kotisivut

F

Fysio Siru (A29): fysiosiru.fi

Forever Business Owner / Päivi Honkala (Pöytä 4): myaloevera.fi/paivihonkala/fi/start/

H

Honkilahden Osuuspankki (A24)

Huittisten Säästöpankki (C30): www.saastopankki.fi/pankki/huittisten-saast...

Huonekalujen Entisöinti Harri Turunen (A19): www.harriturunen.fi

I

It Works! -tuotteet / Tiina Koskinen (Pöytä 10): Facebook: wraptiina, www.wraptiina.itworkseu.com

K

KiroKulma (A17): kirokulma.fi, Facebook.com/KiroKulma

Köyliön Osuuspankki (A24)

L

Leader Pyhäjärviseutu (B22): pyhajarviseutu.fi

Lions Club (A23)

Länsi-Suomen Puukuitueriste / Lämpövilla Suomi Oy (A30): www.lampovilla.fi

M

Markkinointi Jari Nummela (Ulkoalue, D1): mjn.fi

O

Osuuspankki (Eura, Köyliö, Honkilahti,Säkylä) (A24): op.fi

P

ProAgria Länsi-Suomi (B11): lansi-suomi.proagria.fi
Pryme Solutions Oy (B14-15): www.varastokaluste.com
Pyhäjärviseudun Perhokalastajat ry (Pöytä 1): pjpk.info

Pyhäjärviteatteri (A25): www.pyhajarviteatteri.fi

S

Satakuntaliitto (A20): satakuntaliitto.fi

Skaala Oy (A28): www.skaala.com

Säkylän Osuuspankki (A24)

U

Unelmaneliöt (Pöytä 6): www.unelmaneliot.fi, Facebook: Unelmaneliot

V

Visit Pyhäjärviseutu (B22): visitpyhajarviseutu.fi